Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Edit
af: Wysig

en: Required
af: Verplig

en: Default
af: Verstek
