Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Reset to defaults
es: Restablecer valores predeterminados

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Edit
es: Editar

en: Required
es: Obligatorio

en: Default
es: Por defecto

en: Node type
es: Tipo de nodo
