Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Default
gl: Predeterminado

en: Node type
gl: Tipo de nodo
