Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Default
mn: Анхны утга
