Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Edit
pt: Editar

en: Required
pt: Obrigatório

en: Default
pt: Padrão

en: Node type
pt: Tipo de node
