Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Required
ro: Necesar

en: Default
ro: Implicit

en: Node type
ro: Tip nod
