Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Required
sl: Obvezno

en: Default
sl: Privzeto
