Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Required
tr: Zorunlu

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node type
tr: Düğüm tipi
