Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Required
ur: درکار

en: Default
ur: طے شدہ
