Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Required
bg: Задължително

en: Default
bg: По подразбиране
