Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Default
cy: Diofyn

en: Node type
cy: Math o nod
