Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Default
jv: Gawan

en: Node type
jv: Tipe node
