Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Required
kk: Қажетті

en: Default
kk: Стандартты
