Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Required
lt: Privalomas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Node type
lt: Mazgo tipas
