Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Required
mr: आवश्यक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार
