Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Required
oc: Requesit

en: Default
oc: Per defaut

en: Node type
oc: Tipe de nosèl
