Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Reset to defaults
ta: பொதுஇருப்புகளை மீளமைக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Required
ta: தேவை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
