Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: إعادة إلى الإعدادات الافتراضية

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Required
ar: ضروري

en: Default
ar: الافتراضي

en: Node type
ar: نوع العقدة
