Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Required
gu: જરૂરી

en: Default
gu: મૂળભૂત
