Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Node type
is: Efnistegund
