Taxonomy Required per Node Type (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Required
ja: 必須

en: Default
ja: デフォルト

en: Node type
ja: ノードタイプ
