e-Commerce - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec
