e-Commerce - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
cy: Eglurhad neu cyflwyniad o ganllawiau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis
