e-Commerce - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Explanation or submission guidelines
da: Forklaring eller retningslinjer

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Year
da: År

en: Successful payment URL
da: URL til gennemført betaling

en: Your items
da: Dine varer

en: Month
da: Måned

en: Place your order
da: Indsend din ordre

en: 1 order | @count orders
da[0]: 1 ordre
da[1]: @count ordrer

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Credit Card Payment
da: Kreditkortbetaling
