e-Commerce - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Explanation or submission guidelines
de: Erklärung oder Richtlinien zum Erstellen von Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: Payment Information
de: Zahlungsinformation

en: Credit Card Number
de: Kreditkartennummer

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Security Code
de: Sicherheitscode
