e-Commerce - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Explanation or submission guidelines
es: Explicación o directrices para envíos

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: Credit Card Number
es: Número de tarjeta de crédito
