e-Commerce - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Password
he: ססמה

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש
