e-Commerce - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
hr: Pojašnjenje naputaka za dodavanje članaka

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec
