e-Commerce - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utawa petunjuk pengiriman

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan
