e-Commerce - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė
