e-Commerce - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Credit Card
lv: Kredītkarte
