e-Commerce - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: 1 order | @count orders
nl[0]: 1 bestelling
nl[1]: @count bestellingen

en: Credit Card
nl: Creditcard
