e-Commerce - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Password
pl: Hasło

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Place your order
pl: Złóż zamówienie
