e-Commerce - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Explanation or submission guidelines
pt: Linhas de orientação das explicações e submissões

en: Disabled
pt: Inativo

en: Enabled
pt: Ativo

en: Password
pt: Senha

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Credit Card Number
pt: Número do Cartão de Crédito
