e-Commerce - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
ro: Explicaţii şi sugestii de publicare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parola

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Luna
