e-Commerce - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය
