e-Commerce - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Credit Card
sk: Kreditná karta
