e-Commerce - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec
