e-Commerce - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Explanation or submission guidelines
sv: Förklaring eller riktlinjer för inlägg

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer
