e-Commerce - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల
