e-Commerce - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Explanation or submission guidelines
th: คำอธิบายหรือคำแนะนำในการเขียน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน
