TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Add Server
da: Tilføj server

en: minutes
da: minutter

en: Uptime
da: Oppetid

en: You do not have permission to delete this server
da: Du har ikke tilladelse til at slette denne server

en: Make Default
da: Gør til standard

en: You do not have permission to make this server the default
da: Du har ikke tilladelse til at gøre denne server til standardserveren

en: You do not have access to edit this server
da: Du har ikke adgang til at redigere denne server

en: You do not have permission to add a server
da: Du har ikke tilladelse til at tilføje en server

en: Teamspeak IP address
da: Teamspeak IP-adresse

en: IP Address ofyour teamspeak server
da: IP-adressen til din Teamspeak-server

en: Teamspeak port
da: Teamspeak-port

en: Default is 9987
da: Standard er 9987

en: Teamspeak telnet port
da: Teamspeak telnet-port

en: Default is 10011
da: Standard er 10011

en: Teamspeak virtual server ID
da: Teamspeak virtuel server-id

en: Channnels
da: Kanaler

en: Online since
da: Online siden

en: view ts3
da: vis ts3
