Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: minutes
el: λεπτά
