Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: hours
es: horas

en: days
es: días

en: Add Server
es: Agregar servidor

en: minutes
es: minutos
