TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Add Server
et: Lisa server

en: minutes
et: minutit
