TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar
