Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: minutes
ja: 分
