TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: minutes
lt: minutės
