Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: minutes
nn: minutt
