TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: minutes
oc: minutas
